Json Event Feed (1.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: tags
eu: etiketak

en: title
eu: izenburua

en: type
eu: mota

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: date
eu: data

en: location
eu: kokapena
