Json Event Feed (1.0.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: tags
fa: برچسب‌ها

en: title
fa: عنوان

en: type
fa: نوع

en: Custom
fa: سفارشی

en: links
fa: پیوند‌ها

en: description
fa: توضیحات

en: date
fa: تاریخ
