Json Event Feed (1.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: tags
fi: tunnisteet

en: title
fi: otsikko

en: type
fi: tyyppi

en: Custom
fi: Oma

en: description
fi: kuvaus

en: date
fi: päiväys
