Json Event Feed (1.0.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: tags
gl: etiquetas

en: title
gl: título

en: type
gl: tipo

en: Custom
gl: Personalizado

en: links
gl: Enlaces

en: date
gl: data

en: location
gl: ubicación
