Json Event Feed (1.0.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: tags
he: תגיות

en: title
he: כותרת

en: type
he: סוג

en: Custom
he: מותאם

en: description
he: תיאור

en: date
he: תאריך

en: start time
he: זמן התחלה
