Json Event Feed (1.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: tags
hi: उपनाम

en: title
hi: शीर्षक

en: type
hi: प्रकार

en: Custom
hi: मनपसंद

en: date
hi: तिथि
