Json Event Feed (1.0.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: tags
it: tag

en: title
it: titolo

en: type
it: tipo

en: Custom
it: Personalizzato

en: description
it: descrizione

en: date
it: data

en: location
it: posizione
