Json Event Feed (1.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: tags
kk: тегтер

en: title
kk: аты

en: type
kk: түр

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: date
kk: Күні, айы, жылы
