Json Event Feed (1.0.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್ ಗಳು

en: title
kn: ತಲೆಬರಹ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: description
kn: ವಿವರಣೆ

en: date
kn: ದಿನಾಂಕ
