Json Event Feed (1.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: tags
ku: تاگەکان

en: title
ku: ناونیشان

en: type
ku: جۆر

en: Custom
ku: درووستکراو

en: date
ku: ڕیکەوت
