Json Event Feed (1.0.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: tags
lt: žymės

en: title
lt: pavadinimas

en: type
lt: tipas

en: Custom
lt: Savitas

en: description
lt: aprašymas

en: date
lt: data
