Json Event Feed (1.0.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: tags
lv: birkas

en: title
lv: virsraksts

en: type
lv: veids

en: Custom
lv: Pielāgots

en: links
lv: saites

en: description
lv: apraksts

en: date
lv: datums
