Json Event Feed (1.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: tags
ne: ट्यागहरू

en: title
ne: शिर्षक

en: type
ne: प्रकार

en: Custom
ne: अनुकूल

en: date
ne: मिति
