Json Event Feed (1.0.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: tags
nl: labels

en: title
nl: titel

en: Custom
nl: Aangepast

en: description
nl: beschrijving

en: date
nl: datum

en: location
nl: locatie

en: start time
nl: starttijd
