Json Event Feed (1.0.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: tags
pl: tagi

en: title
pl: tytuł

en: url
pl: odnośnik

en: type
pl: typ

en: Custom
pl: Własne

en: description
pl: opis

en: date
pl: data

en: location
pl: lokalizacja
