Json Event Feed (1.0.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: tags
pt: etiquetas

en: title
pt: título

en: type
pt: tipo

en: Custom
pt: Personalizado

en: date
pt: data

en: location
pt: localização
