Json Event Feed (1.0.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: tags
ru: теги

en: title
ru: заголовок

en: type
ru: тип

en: Custom
ru: Собственная

en: description
ru: описание

en: date
ru: дата

en: location
ru: местоположение
