Json Event Feed (1.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: title
ta: தலைப்பு

en: type
ta: வகை

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: date
ta: நாள்
