Json Event Feed (1.0.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: tags
te: వర్గాలు

en: title
te: శీర్షిక

en: type
te: రకము

en: date
te: తేదీ

en: Get Data
te: డేటాను పొందు
