Json Event Feed (1.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: tags
th: คำสำคัญ

en: title
th: ชื่อ

en: type
th: ชนิด

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: date
th: วันที่
