Json Event Feed (1.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: tags
tr: etiketler

en: title
tr: başlık

en: type
tr: tür

en: Custom
tr: Özel

en: date
tr: tarih

en: location
tr: konum
