Json Event Feed (1.0.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: tags
uk: теґи

en: title
uk: назва

en: type
uk: тип

en: Custom
uk: Власний

en: links
uk: посилання

en: description
uk: опис

en: date
uk: дата

en: location
uk: місце розташування

en: popup
uk: контекстне вікно
