Json Event Feed (1.0.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: tags
vi: thẻ

en: title
vi: tiêu đề

en: type
vi: loại

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: description
vi: mô tả

en: date
vi: ngày tháng
