JSON Feed (2.0.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Author
es: Autor

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Views
es: Vistas

en: Feed description
es: Descripción de canal de noticias

en: Title field
es: Campo de título

en: Use the site name for the title
es: Usar el nombre del sitio para el título

en: URL field
es: Campo de URL

en: Subscribe to @title
es: Suscribirse a @title
