JSON Feed (2.0.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Author
eu: Egilea

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Views
eu: Bistak

en: Title field
eu: Izenburu eremua

en: Use the site name for the title
eu: Gunearen izena izenburua bezala erebili
