JSON Feed (2.0.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Author
fa: نویسنده

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Views
fa: نماها

en: Feed description
fa: شرح خوراک

en: Use the site name for the title
fa: استفاده از نام سایت برای عنوان
