JSON Feed (2.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Author
he: מחבר/ת

en: - None -
he: - ללא -

en: Views
he: היבטים

en: Title field
he: שדה כותרת

en: Use the site name for the title
he: השתמש בשם האתר לכותרת

en: Subscribe to @title
he: מנוי בRSS ל@title
