JSON Feed (2.0.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Author
lv: Autors

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Views
lv: Skati

en: Title field
lv: Virsraksta lauks

en: Use the site name for the title
lv: Virsrakstam izmantot vietnes nosaukumu
