JSON Feed (2.0.2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Author
sk: Autor

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Feed description
sk: Popis kanálu správ

en: Use the site name for the title
sk: Použiť názov tejto stránky ako titulok

en: Subscribe to @title
sk: Prihlásiť sa na odber @title
