JSON Feed (8.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Author
ca: Autor

en: - None -
ca: - Cap -

en: Feed description
ca: Descripció del canal

en: Title field
ca: Camp títol

en: Use the site name for the title
ca: Utilitzar el nom del lloc web per al títol

en: Subscribe to @title
ca: Subscriu-te a @title
