JSON Feed (8.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Author
da: Forfatter

en: - None -
da: - Ingen -

en: Feed description
da: Feed-beskrivelse

en: Title field
da: Titelfelt

en: Use the site name for the title
da: Bruge site-navnet som titel

en: URL field
da: URL-felt

en: Subscribe to @title
da: Tilmelding til @title
