JSON Feed (8.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Author
nl: Auteur

en: - None -
nl: - Geen -

en: Views
nl: Overzichten

en: Feed description
nl: Beschrijving van de feed

en: Title field
nl: Titelveld

en: Use the site name for the title
nl: De sitenaam voor de titel gebruiken

en: URL field
nl: URL-veld

en: JSON fields
nl: JSON-velden

en: Subscribe to @title
nl: Abonneer op @title
