JSON Feed (8.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Author
ro: Autor

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Views
ro: Vizualizări

en: Feed description
ro: Descriere flux

en: Title field
ro: Câmp titlu

en: Use the site name for the title
ro: Folosiți numele sitului pentru titlu

en: URL field
ro: câmp URL

en: Subscribe to @title
ro: Abonează-te la @title
