JSON Feed (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Author
ja: 投稿者

en: - None -
ja: - なし -

en: Views
ja: ビュー

en: Feed description
ja: フィードの説明

en: Title field
ja: タイトルフィールド

en: Use the site name for the title
ja: サイト名をタイトルに使用

en: Subscribe to @title
ja: @title を購読
