JSON Feed (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Author
gl: Autor/a

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Views
gl: Vistas

en: Feed description
gl: Descripción da orixe

en: Title field
gl: Campo de título

en: Use the site name for the title
gl: Empregar o nome do sitio para o título

en: Subscribe to @title
gl: Subscribirse a @title
