JSON Feed (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Author
oc: Autor

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Views
oc: Vistas

en: Feed description
oc: Descripcion del flux

en: Use the site name for the title
oc: Utilizar lo nom del site coma títol
