JSON Feed (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Author
pt: Autor

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Feed description
pt: Descrição para o feed

en: Title field
pt: Campo de título

en: Use the site name for the title
pt: Utilizar o nome do site para o título

en: JSON fields
pt: Campos JSON

en: Subscribe to @title
pt: Inscrever-se em @title
