JSON Feed (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Author
ru: Автор

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Views
ru: Представление

en: Feed description
ru: Описание ленты

en: Title field
ru: Поле "Заголовок"

en: Use the site name for the title
ru: Использовать название сайта для заголовка

en: Subscribe to @title
ru: Подписаться на @title
