JSON Feed (8.x-1.2-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Author
az: Müəllif

en: - None -
az: - heç nə -

en: Views
az: Görünüşlər

en: Title field
az: Başlıq sahəsi

en: Use the site name for the title
az: Başlıq üçün sayt adından istifadə edin
