JSON Feed (8.x-1.2-beta1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Author
et: Autor

en: - None -
et: - Puudub -

en: Views
et: Vaated

en: Feed description
et: Voo kirjeldus

en: Title field
et: Tiitli väli

en: Use the site name for the title
et: Kasuta saidi nime tiitlina

en: Subscribe to @title
et: Asu @title jälgima
