JSON Feed (8.x-1.2-beta1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Author
fr: Auteur

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Views
fr: Vues

en: Feed description
fr: Description du flux

en: Title field
fr: Champ titre

en: Use the site name for the title
fr: Utiliser le nom du site comme titre

en: URL field
fr: Champ URL

en: JSON fields
fr: Champs JSON

en: Subscribe to @title
fr: S'abonner à @title

en: ID field
fr: Champ ID
