JSON Feed (8.x-1.2-beta1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Author
lt: Autorius

en: - None -
lt: - Joks -

en: Views
lt: Vaizdai

en: Feed description
lt: Tiekimo aprašymas

en: Title field
lt: Pavadinimo laukelis
