JSON Feed (8.x-1.2-beta1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Author
tr: Yazar

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Views
tr: Görünümler

en: Feed description
tr: Besleme(Feed) tanımı

en: Title field
tr: Başlık alanı

en: Use the site name for the title
tr: Başlı için site adını kullan

en: Subscribe to @title
tr: Abone ol @title
