JSON Feed (8.x-1.2-beta1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Author
uk: Автор

en: - None -
uk: - Немає -

en: Views
uk: Види

en: Feed description
uk: Опис потоку

en: Title field
uk: Поле заголовку

en: Use the site name for the title
uk: Використовувати назву сайту для заголовка

en: Subscribe to @title
uk: Підписка на @title

en: title attribute
uk: атрибут title
