JSON Feed (8.x-1.2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Author
it: Autore

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Views
it: Viste

en: Feed description
it: Descrizione del feed

en: Title field
it: Titolo del campo

en: Use the site name for the title
it: Per il titolo usa il nome del sito

en: Subscribe to @title
it: Iscriviti a @title
