JSON Feed (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Author
sv: Författare

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Views
sv: Vyer

en: Feed description
sv: Beskrivning av nyhetsflöde

en: Title field
sv: Titelfält

en: Use the site name for the title
sv: Använd webbplatsens namn som titel

en: Subscribe to @title
sv: Prenumerera på @title
