JSON Feed (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Author
hu: Szerző

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Views
hu: Nézetek

en: Feed description
hu: Hírcsatorna leírása

en: Title field
hu: Cím mező

en: Use the site name for the title
hu: A webhely nevét használja címnek

en: URL field
hu: URL-mező

en: Subscribe to @title
hu: Feliratkozás a következőre: @title
