JSON Feed (8.x-1.2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Author
id: Penulis

en: - None -
id: - Tiada -

en: Views
id: View

en: Feed description
id: Deskripsi umpan

en: Title field
id: Judul bidang

en: Use the site name for the title
id: Gunakan nama situs untuk judul

en: Subscribe to @title
id: Berlangganan @title
