JSON Feed (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Author
pl: Autor

en: - None -
pl: - Brak -

en: Views
pl: Widoki

en: Feed description
pl: Opis kanału

en: Title field
pl: Pole tytułu

en: Use the site name for the title
pl: W tytule użyj nazwy witryny

en: URL field
pl: Pole URL

en: Subscribe to @title
pl: Subskrybuj @title
