JSON Field (8.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Size
tr: Boyut

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Data
tr: Veri

en: About
tr: Hakkında

en: Quick edit
tr: Hızlı düzenle

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: %name: the text may not be longer than @max characters.
tr: %name: metin, @max karakterden uzun olamaz.
